Przegrywanie kaset VHS na pendrive

W odpowiedzi na Państwa zainteresowanie, uruchomiliśmy usługę przegrywania materiału z kaset wideo na nośnik DVD. Archiwizacja na bardziej trwały nośnik może uchronić nasze wspomnienia przed nieubłaganym wpływem czasu na nośniki magnetyczne. Jest to oferta skierowana również do osób posiadających kamery wideo (analogowe lub cyfrowe). Dzięki naszej usłudze mogą Państwo szybko zgrać materiał na DVD i tym samym zwolnić miejsce na nowe realizacje.

Filmy są przegrywane zgodnie ze standardem DVD-Video, tzn. materiał wideo jest konwertowany do MPEG-2 (VBR max. 9Mbps), zaś dźwięk do Dolby Digital 2.0 (stereo 192kbps). Nagrywamy na firmowych płytach DVD-R dla zwiększenia kompatybilności z większością stacjonarnych odtwarzaczy DVD-Video.

Do każdego filmu dodawane jest menu z tytułem filmu.

Standardowo przeprowadzana jest również korekcja jakości starych lub źle zrealizowanych filmów. Nagrany film jest pakowany w pudełko DVD z okładką zawierającą tytuł i nadany przez nas unikalny identyfikator. Koszt przegrania jest zależny od czasu trwania nagrania.

Project Info